loading...

مشاور کنکور ۱۴۰۲ _ برنامه ریزی علیرضا افشار حضوری و غیر حضوری

بازدید : 17966

سلام و عرض احترام خدمت شما عزیزان. خوشحال هستم که یکبار دیگه به ما سر زدین و مشتاق هستید تا آخرین مقاله مشاوره تحصیلی تا کنکور94 باهم بخوانیم ؛

انشالله بعد از این پست کم کم میریم سراغ مشاوره کنکور95 و بعد هم بحث داغ مشاوره و انتخاب رشته دانشگاه دولتی و آزاد کنکور94 .


http://alirezael.ir


گذرم سر مزار اموات و گذشتگان ولایت خودمان افتاد ؛ هر مزار یاد بود شخص با چند مصراع شعر و عکسی از دوران سرحالی و تندرستی او خودنمایی می کرد .  وجه مشترک دیگر همه قبرها جملاتی بود تحت عنوان پدری مهربان ، مادری دلسوز ، پسری آقا ، جوانی دوست داشتنی و ناکام و ... و به قول مداح مراسم شب هفت و سوم احتمالا از پیرغلامان خاندان عصمت و طهارت و آقا امام حسین (ع) بوده .

پس آدم بدها کجا هستن ؟ اونها مگه نمی میرن ؟ نمی دونم چرا موقع اعدام قاتل های زنجیره ای هم حتما کسی باید براشون از طرف خدا طلب آمرزش و مغرفت کنه ؟ انگار همه باید پاک و طیب از این دنیا برن ؛ حتی اگر هم نباشن بالاخره وصله بهشون میزنن و حداقل اندوخته یک نماز میت دسته جمعی و کلی فاتحه پس از صرف قیمه روز سومش برای طرف می مونه .


http://alirezael.ir/cat/3


خیلی بچه که بودن چون می خواستن از آب نترسم ، دو دوره رفتم کلاس شنا ؛ من که آخرش شناگرد نشدم ولی شکر خدا شاهین ایزدیار عزیز با وجود معلولیت تونست کلی مدال طلا و نقره بگیره و الان شده افتخار خیابان بهار .

 بعدش به پیشنهاد دختر عمه ام فرستادن منو کلاس زبان ، اما الان بجز گذراندن 10 ترم و بازم نا تمام ماندن کلاسها چیزی از زبان حالیم نمیشه و فقط لغات برام آشنا هستن اما پسر داییم که همراهم شد الان مدرک زبان روسی اش هم گرفته .

در آخر خودم رفتم کلاس کامپیوتر ، اما اونجا هم چون فقط عاشق بازی بودم ، با سیستم آموزشگاه فقط گیم بازی می کردم ؛ یکی از اون بچه ها الان متخصص مایا هست و بازی کامپیوتری طراحی می کنه .

معلم ورزش دبیرستان استعدادم تو پینگ پنگ کشف کرد و تا ناحیه رفتم جلو ، اما بعدش به بهانه امتحانات و معدل بالا و ... ولش کردم و کشوری نرفتم ؛ یکی از هم مدرسه ای ها سال بعد در جایگاه من قرار گرفت ، اما اون ادامه داد ، الان اسمش شده نوشاد عالمیان .

 

منصور قیاسی کبابی محل مون اومد قنادی سابق سرکوچه مان اجاره کرد ؛ اولش هر روز اول صبح مغازه باز می کرد و آب جارو می کرد ، برنج پاک می کرد ، می شست و خیلی خودش اکتیو نشان داد و با ارائه تخفیف و سرویس رایگان و 4 تا ببر ، پنجمی مهمان ما باش سعی کرد مشتری جذب کنه ؛ اما بعد از اینکه دید مشتری به اون صورت نداره ، زود یخچال و ویترین گذاشت حراج و جمع کرد رفت اما شنیدم الان همون جا فلافل سلف آبادان اومده و کار و کاسبی اش سکه هست .

 

از مثال اول اگر دقت کنی برای آدم خوبه داستانم همین اتفاقات کلیشه ای میفته و پس از مرگش براش یاد بود می گیرن ، اما چون آدم خوبی بوده بعد از درگذشتش هم به نیکی ازش یاد می کنن و احتمالا آثار ماتاخر اعمال خوبش باعث میشه اون دنیا هم دستش از خیر و خوبی کوتاه نباشه .

 در مثال های بعدی هم خوب اولش وارد شدم و اون چند قدم اول برداشتم و حتی در چند زمینه پیشرفت های نسبتا خوبی هم داشتم ، اما کار که کرد ، هرآنکه تمام کرد .

 چون من کار تمام نکردم الان از دستاوردهای عالی آخرش هم سهمی نداشتم و الان برگشتم سر خانه اول . شاید خیلی از این موفق ها اولش از من پایین تر و عقب تر بودن ، اما استمرار و پشتکار در راه باعث شد الان اسم آنها ، آدم موفقه باشه .

فرق دل دادن و ندادن در همین هست که بعد تو زندگی وارد شدی چقدر در برابر کم و کاستی ها گذشت کمی و بسازی ، چقدر سعی کنی همراه طرف مقابلت باشی و دستش بگیری و نه اینکه وزنه ای روی دوش او باشی ؛ وگرنه " بله " اولی دیگه همه عروس ها بعد از سه بار گل و گلاب و ... میگن آخر .

اون " بله " چقدر بله هست ، خدا می دونه. اولش که انگار همه چی آروم و خوبه ولی خدا آخر و عاقبتش به خیر کنه .

همه ما بدون شک بارها پامون جای پای موفق ترین های عالم میذاریم و گام اول حتی بهتر از آنها بر می داریم و فقط این راه ادامه نمی دیم و خیلی زود رها می کنیم ... نه نمیشه ، جواب نمیده ، اشتباه بود از اولش هم ، من نمی تونم و ....

حیفه ، قدر خودت بدون ... خیلی زیاد ... وگرنه یک وقت پر سن و سال میشی و اونوقت می بینی چقدر سوختی و چقدر سوزاندی !! . فکرش کن کسی که در 30 سالگی ببینه می تونست با کیفیت بیشتر زندگی کنه و همه داشته ها و مهارت هات در مرز 25 سالگی داشته باشه ، یعنی 5 سال کم کاری و همین مقیاس برای یک پیر 80 ساله شاید نیمی از عمرش باشه .

فقط خودت می تونی برای خودت کاری کنی.کاری که از درون بجوشه و خارق العاده زندگی تو رو متحول کنه . پس به خودت دوباره فرصت بده، نذار اینبار قولت کشک بشه . اگر میخوای استرس ناشی از نرسیدن و نشدن ازت کم بشه فقط تمرکز کن روی اصل و محتوا و نه شاخه و برگ هایی که اغاب آدم ها بهش میدن. مثلا کنکور را فقط فرصتی برای هرچه بیشتر باسواد شدن ببین ... بعد می بینی خوده رتبه و دانشگاه خوب و به تبع آن همه حواشی مثبت قبولی جای خوب بهت میرسه ؛ اگر ساده نگر و محتوا گرا باشی دیگه از درگیر شدن به حواشی مضر خبری نیست و مثل فائزه خانم ما درس به عشق درس می خوانی و از مرز بهترین ها هم میگذری ؛ اون زمان که عاشقی دیگه 2 ، 2 تا خیلی بیشتر از چهارتاست .


مشاوره کنکور صوتی دکتر افشار


 همه میدونن که در عصر فناوری اطلاعات در محیط اطراف مان پره از داده های شناور و سیگنال هایی که از مبدا به مقصد میخوان برسند و امواج های صوتی،رادیویی مختلف و ... اما به چشم دیده نمیشم و برای دریافت شون نیاز به رسیور و مبدل (دستگاه پذیرنده و تبدیل سیگنال ها و داده های دیجیتال) مخصوص خودشون داریم. حرف ها و انرژی های منفی هم که حال من و تو رو بد می کنن همین جور هستن، و در کنار مثبت ها وجود دارند؛ اگر خودت پذیرنده افکار منفی و تلقین های ناجور و ... باشی انگار مثل یک باند فرود ، ذهن خودت آماج حملات افکار بد و منفی قرار دادی و بالعکس اگر بخوای به حس معنوی و روح درون کارت فکر کنی جهت گیری هات درست میشه .

مهمتر از همه اگر جهت گیری هات از این به بعد رنگ و بویی معنوی و جمعی به خودش بگیره ، خیلی پر برکت تر میشه .


قدیمی ها یادشون هست زمانی تلویزیون تبلیغ میذاشت با شعر و ترانه :


بخاری توی ایرون ، فراوون فراوون


الان به مراتب تبلیغات رسانه ها از نظر مبالغه و بزرگنمایی و تحت تاثیر قرار دادن یک جنس نه چندان با کیفیت و کارایی ، خیلی خیلی بیشتر شده و برای دعوت به خرید و پول خرج کردن و بی زحمت اوکی شدن باهم به شیوه های مختلف فرهنگی و روانشناسی جنسی مسابقه میذارن . کاش در فیلم و ترانه های نسل جوان کمتر الگوی نامناسب و پوچی و افسردگی و رفتارهای هیجانی کاذب موج میزد و بجای اون بیشتر شاید برای شما اتفاق بیفتد و ماه عسل و خندوانه ها بود . بیا حداقل در این شام بازار ما باهم به سمت مثبت ها و خوبی ها و پیشرفت ها بریم و دغدغه امروز خود را بدون راه حل عملی به فردا موکول نکنیم .


http://alirezael.ir/cat/2


جام امسال لیگ برتر به تیمی رسید که علی رغم کمترین شانس قهرمانی،با بیشترین تلاش ظاهر شد ؛

اگه تو هم مثل سپاهان فقط سرت به کار خودت باشه و کار فوق العاده از طرف خودت انجام بدی ، دیگه اهمیتی نداره روی کاغذ از قبل چه کسی از تو برای رسیدن به موفقیت نزدیک تره . درسی که امروز 25 اردیبهشت در جلسه مشاوره ای با بچه های دبیرستان علامه حلی گرفتیم ، این بود که کنکور هم مثل فوتبال 90 دقیقه است .به این چند جمله آخر خوب دقت کن


قبول دارم !

قبول دارم "شاید" هیچگاه نتوانم در دنیا بهترین شوم ...

نه ثروتمندترین ...

نه موفق ترین ...

نه معروف ترین ...

و نه هیچ ترین دیگری "شاید" هرگز نشود ،

به هزار و یک دلیل منطقی و غیرمنطقی کافی نبودن هوش ، تلاش و خلاقیت و تفاوت اجتماعی و فرهنگی و نگاه به پیشرفت در یک کشور جهان سومی نسبت به کشورهای پیشرفته و تراز اول ....

اما هرگز قبول ندارم که در هر شرایطی ، درهر کشوری ، در هر فرهنگ و با هر سطح امکاناتی حتی لیاقت تلاش کردن برای "ترین شدن" را هم نداشته باشم !

اصلا چه فرقی می کند رسیدن یا نرسیدن ، یافتن یا نیافتن وقتی که تا آخرین نفس در حال تلاش کردنی ؟ ؟

ریسک کردن همیشه خطر دارد ولی یکنواخت شن مرگ آور است

مرگ یک ایده ...

مرگ اشتیاق به رسیدن ...

مرگ هدف ...

مرگ پیشرفت ...

حال مگر می شود نام اینگونه بودن را زندگی گذاشت ؟ یکنواختی فرقش با مرگ چیست ؟

آری قبول دارم "شایدها" نشود ، ولی یقینا باور دارم که پیگیر "شایدها" باشم و نه درگیر "بایدها" .


مرکز مشاوره و انگیزش تحصیلی افشار


دانلود سخنرانی تاثیر گذار


نه دستی ، نه پایی ، نه غصه ای ...


لینک مشاهدهمشاور برتر کنکور


دو فایل صوتی مجزا هم به عنوان آخرین برنامه کاری من در سایت برای کنکوریهای عزیزم

 مشابه همایش های اجتماعی تفکر سال های قبل


این دو مشاوره صوتی به کنکور ربطی نداره ، و جز بحث های اجتماعی است ؛ پس اگر الان


وقتش ندارین بذارین برای بعد گوش کنید .همایش تفکر یکهمایش تفکر دوکنکوریهای عزیز برای دانلود کارگاه های مرتبط با برنامه ریزی و جمع بندی کنکور 94

به پست های دوران جمع بندی 1 و 2 و 3 و پست سوال و جواب متداول در مورد ایام جمع بندی امسال و همچنین صوت همایش های موفقیت کنکور و مقالات مشاوره ای آرشیو غنی و کامل سال های 90 تا 93 مراجعه کنید.


 امیدوارم از آخرین مقاله تا روز کنکور94 استفاده کرده باشین.


با نهایت تشکر و تقدیر از سایت استراتژی مطالعه که این دو آرشیو در اختیار ما قرار دادن و من به شما تقدیم می کنم.

آرشیو کامل تست های طبقه بندی دروس مختلف در گزینه دو سال94؛ رشته تجربی


دانلود


آرشیو کامل تست های طبقه بندی دروس مختلف در گزینه دو سال94؛ رشته ریاضی


دانلودلطفا به دلیل تنگی وقت من از ارسال SMS سوال مشاوره ای خودداری کنید و سوالات در نظرات پست ها بنویسید، یا در بانک پرسش ها متداول پیدا کنید .


برای پاسخ سوالاتت کلیک کن

برای نمایش این مطلب لطفا عضو شوید و در صورتی که قبلا عضو شدید از وارد شوید
عضویت در سایت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
مشاوره استاد علیرضا افشار جمعه 25 اردیبهشت 1394 زمان : 22:49 نظرات (213)
ارسال نظر برای این مطلب
کد امنیتی رفرش
1395/02/15
سلام استاد عزیزم.ممنون از پاسختون
استاد یه سوال داشتم ازتون.من بین این چند فصل تو زیست شناسی از لحاظ الویت بندی واسه خوندن موندم میشه راهنماییم کنید؟فصلهای:شارش انرژی-تولیدمثل جانوران-رشد و نمو گیاهان-حواس-اعصاب
بین این فصلها رشد ونمو گیاهان و حواس نسبت به بقیه برام آسونترن.درضمن من برنامم طوریکه فکرنکنم به فصول تولیدمثل گیاهی و میتوز و میوز و ژنتیک برسم.یعنی خیلی ایراد داره؟
پاسخ : سلام

1 و 2 و 3 و 4 و 11 سوم ابتدا بخوان

( دقت کن که 4 و 11 بهم مرتبط هستن ی جورایی و حتما پشت سر هم باشن)

9 و 10 سوم بعدش و سپس 8 پیش
در نهایت هم ژنتیک ها

البته میشه ژنتیک ها جلوتر از زنجیره گیاهی ها و شارش هم خواند
1395/02/10
سلام استاد عزیزم.روزتون مبارک.مرسی که هستین .تک تک لحظه هایی که هستین یه آرامش عجیبی دارم. یه دنیا ممنونم ازخداکه منو با شما آشنا کرد.
استاد من تا دوهفته پیش تقریبا 10 درصد کنکورو خونده بودم ولی شروع کردم با ساعت مطالعه تقریبا 10 ساعت.خوب هم پیشرفت میکردم تا اینکه از سه شنبه سردرد عجیبی گرفتم اولش فقط بالای سر و فرق سرم بود ولی بعدش کل سرم درد گرفت اولش فکر کردم واسه کم خوابی شبه ولی با اینکه ظهر استراحت کردم ولی خوب نشد تاامروز که جمعه هست من هنوز سردرد دارم اگرچه امروز نسبت به دیروز بهتره گاهی وقتا انقدر شدید میشه که واقعا نمیتونم درس بخونم نمیتونم با خانوادمم درمیون بذارم نگران میشن هیچ سابقه میگرن و سینوزیت و... هم ندارم از یه طرفم خودم خیلی میترسم آخه تو خانواده ما بودن کسانی که تومور داشتن تو همین سنی که هستم. من 20 سالمه.یعنی امکان داره از استرس شدید هم باشه آخه فارق التحصیلم و گاهی اوقات واسه خاطر دیر شروع کردنم و عقب موندنم خیلی استرس میگیرم.استااااااااد چیکارکنم؟؟؟؟؟؟ شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکاگه میشه یه خورده زودتر جواب سوالمو بدین.مرسی.منتظرم
1395/02/10
سلام استاد عزیزم.روزتون مبارک.مرسی که هستین .تک تک لحظه هایی که هستین یه آرامش عجیبی دارم. یه دنیا ممنونم ازخداکه منو با شما آشنا کرد.
استاد من تا دوهفته پیش تقریبا 10 درصد کنکورو خونده بودم ولی شروع کردم با ساعت مطالعه تقریبا 10 ساعت.خوب هم پیشرفت میکردم تا اینکه از سه شنبه سردرد عجیبی گرفتم اولش فقط بالای سر و فرق سرم بود ولی بعدش کل سرم درد گرفت اولش فکر کردم واسه کم خوابی شبه ولی با اینکه ظهر استراحت کردم ولی خوب نشد تاامروز که جمعه هست من هنوز سردرد دارم اگرچه امروز نسبت به دیروز بهتره گاهی وقتا انقدر شدید میشه که واقعا نمیتونم درس بخونم نمیتونم با خانوادمم درمیون بذارم نگران میشن هیچ سابقه میگرن و سینوزیت و... هم ندارم از یه طرفم خودم خیلی میترسم آخه تو خانواده ما بودن کسانی که تومور داشتن تو همین سنی که هستم. من 20 سالمه.یعنی امکان داره از استرس شدید هم باشه آخه فارق التحصیلم و گاهی اوقات واسه خاطر دیر شروع کردنم و عقب موندنم خیلی استرس میگیرم.استااااااااد چیکارکنم؟؟؟؟؟؟ شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکاگه میشه یه خورده زودتر جواب سوالمو بدین.مرسی.منتظرم
پاسخ : سلام

همین که شروع کردی تو برنده ای
همین که اراده تغییر داشتی برنده ای
همین که الان داری می جنگی تو برنده ای

با حرس درس بخوان
بذار با لذت باشه
بذار حس و حال خوب بیاد برات
اجازه بده روحیه ات بره بالا

وعده های درسی با تایم کمتر کن
بین هر کدام 5 تا 10 دقیقه off بده و بعدش تنوع درس بعدی ...
1394/06/24
سلام.
ممنون از اینکه کمکش میکنین.
ولی اگه میشه نگین که من بهتون چیزی گفتم.
لطفا اگه امکانش هس یه کم زودتر کمکش کنید.
این روزا اصلا حاله خوبی نداره.
خیلی معذرت میخام.ولی اصلا راهی به ذهنم نمیرسه که بتونم کمکش کنم.
ببخشید.
1394/06/22
سلام.خسته نباشید.ببخشیدمن اینجاخاستم سوال بپرسم تاسارا نبینه.
نمیدونم از حرفایی که زده معلومه که حالش اصلا خوب نیس یانه.نمیدونم چرا حالش درست نمیشه خودش که میگه میخاد.منم بعضی از جاها کاملا متوجه هستم که به هردری میزنه ولی نمیتونه حالشو درست کنه.
کسی بود که عاشق مدرسه رفتن ودرس خوندن بود.ولی حالا اصلا به جز گریه کاری نمیکنه.
خیلی گریه میکنه.اصلا نمیدونم حالش چرااین همه بدشده.بهش یه عالمه مثال میزنم که فلانی رتبش این بود یه سال بعد خیلی بهتر شده.میگه اراده وپشتکار وباور واعتمادبه راه وکار وروی پاهای خودت ایستان تو کنکور لازمه که من هیچ کدوم رو ندارم اون طرف داشته.
اصلا قانع نمیشه.اصلا حالش خوب نمیشه.اصلا اصلا بچه خوبی نیس.
بهش میگم خب از اقای افشار دوباره مشاوره بگیر.میگه از دستم خسته شدن.درضمن دانش اموز مستعد لازم دارن که من نیستم.یه سال بهم مشاوره دادن به جای جبران خستگیاشون خسته ترشون کردم.دانش اموزی باید باشم که خودم اهل درس خوندن باشم.درس دوست باشم.بادرس خوندن به ذوق بیام.عشق وحال کنم.تاایشون قبول کنن وخسته نشن.درواقع مریضی لازم دارن که حالش بایه قرص خوب میشه نه با عمل جراحی.حال مریض که زیادی بد باشه دکتر معالج هم خسته میشه.
پس نمیخام.حتی میگه وقتی با اسم خودم ازشون سوا ل میپرسم انگار اصلا دوس ندارن بهم جواب بدن.
بهش میگم خب خودتو نشون بده.میگه سه ماهه هرچقدر پاکوبیدم به زمین نتونستم.
نمیدونم چی بگم.چی کارکنم.همه توخونه نگرانن.همیشه بچه تلاشگری بود الان این رفتارا بعیده ازش.هر کاری که بخاد بکنه به نحو احسن انجام میده یا کاری نمیکنه یا جوری میکنه که کسی همتاشو نتونه بکنه.
تا سوم دبیرستان هم اینجوری بود درمورد درس خوندن.هرچقدر شکست میخورد محکم تر بلند میشد ولی الان که مهم تره اینجوری نیس.
حرفش شده فقط اینکه چه جوری این 5سال رو جبران کنم منظورش از دوم دبیرستان تا الانه .به خدا چی بگم.
الان که کاری نمیکنم چی کار کنم.خدا میگه هرچقد عمر دادم بیهوده تر شدی.
اصلا حرفاش خیلی یه جوریه.ببخشید که طولانی شد.شرمنده.راستش دیگه اخرین فرصتی هس که بهش داده میشه.دیگه تحمل همه داره تموم میشه.ولی باگفتن اینا فقط گریه میکنه
نمیدونم چیکارکنم.
شرمنده.خاستم ازتون کمک بخام.
ببخشید.
پاسخ : سلام . بهش پیام میدم
1394/04/05
سلام.من دانشجوی ترم 4 مهندسی عمران در یکی از دانشگاه های ساسری هستم .منتهی علاقه ای به رشته تحصیلیم ندارم. و فکر میکنم اینده شغلی این رشته نمیتونه کمک کنه که زندگیه خوب و مرفهی داشته باشم دیدن فارغ التحصیلای این رشته عم که اغلب بیکارن هم باعث بی انگیزگی...مدتیه به این فکر هستم که دوباره کنکور بدم اما اینبار در رشته ی تجربی و قبولی تو پزشکی اما موضوع سنم برام تبدیل به یک موضوع تردید انگیز شده.من الان 21 سالمه زمانی که مهندسیم رو بگیرم میشم 23 سال بعد اون احتمالا سربازی به مدت 2 سال و نهایتا اگه همون سال کنکور قبول شم با سن 26 وارد رشته پزشکی میشم که با توجه به شرایط موجود حتما باید تخصص رو گرفت که حدود 12 سالی طول میکشه اون وقت میشم 38 سال!!!!عاجزانه میخوام راهنماییم کنید ایا ارزششو داره این کارو بکنم؟؟؟ایا سنم زیاد بالا نمیره؟مشکلات زندگی هم در این سال ها رو هم مورد نظر قرار بدید..خواهش یکنم راهنماییم کنید واقعا کلافه و بی انگیزم. کمکم کنید.با تشکر منتظر راهنماییتونم.
پاسخ : سلام
به نظر من در خط و جهت خودت باش
ارشد جای بهتری قبول شو . این برات خیلی بهتره
l
1394/03/25

آقای دکتر لطفا حالا بعد از کنکور دیگه جوابم رو بدید:
چرا تو یادگار ماندگار ۹۲ قلم چی بیش از ۱۰ نفر دکترای پیوسته بیوتک تهران رو قبول شدن ولی تو یادگار ماندگار ۹۳ هیچکسی این رشته رو قبول نشده نه تو ریاضی و نه تجربی! ممکنه دلیلشو بگید؟ یعنی این رشته سال ۹۳ هیچ پذیرشی نداشته؟؟!!
شما کسی رو نمیشناسید که ۹۳ رفته باشه به این رشته؟؟!
پاسخ : سلام
یادگار ماندگار کل داوطلبان کنکور مگه جامعه آمری داره ؟؟
مسلما نه و فقط خوده بچه های قلمچی sort میکنه
این رشته با حدود 4 ، 5 هزار پذیرش دکترای پیوسته داره و اگر بشناسی و دوس داشته باشی گزینه تاپی برای انتخاب برداشتی
______________________________________
اما استاد فکر کنم شما دکترای پیوسته بیوتک رو با ناپیوسته اشتباه گرفتید
دکترای پیوسته بیوتک فقط در یک دانشگاه اونم تهران تدریس میشه و سال ۹۲ رتبه های بالای ۲۰۰ منطقه ۲ اصلا قبول نمیشدن. درست میگم دیگه نه؟؟
لطفا ثبت شود
پاسخ : بله من فکر کردم منظور شما کرشناسی هست
درست میگی
امسال هم میگیره
نگران نباش
1394/03/24
سلام استاد.من فارغ التحصیل هستم.کتاب سطح پایین ریاضی در حد 30یا40 چه انتشاراتی بهتره /؟من پایم توریاضی ضعیف هست رفتن به کلاسم به دلیل مشکلاتی برام مقدور نیست.ولی همیشه توی مدرسه ریاضیم 18 به بالا بوده من زبون کتابارونمیفهمم.رشته تجربی هستم.ولی حس میکنم با یک کتاب سطح پایین بتونم برا کنکور 95 شروع کنم.ممنونشکلک
پاسخ : سلام
تست آبی قلمچی
آموزش انتشارات کوله پشتی
1394/03/23
سلام استاد خوبید؟من میخوام شما مشاورم بشید .باید چیکار کنم ؟من اهل شهرستانم .فارغ التحصیل رشته تجربی هستم.از فردا کنکور هم شروع به خوندن کردم ولی بهتون نیاز دارم .ممنون شکلک
پاسخ : سلام
پیامک بفرست مشاوره ماهانه

09358960503
1394/03/22
1394/3/1-18:31استاداونانمرات نهایی سال سومم بودن که بهتون گفتم..امروزکنکورودادم درمجموع راضی بودم..امیدیکم بیشترشده که شایدبالاترازپرستاری روهم بیارم دیگه هرچی خدابخواد..مرسی ازکمکاتون..الان دلم هوشبری بیشترمیخوادتاپرستاریشکلک دعاکنیدددددددددشکلک
پاسخ : سلام
انشالله

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...21 22 صفحه بعد
درباره ما
Profile Pic
ثبت نام کنکور 1402 آغاز شد مشاوره خصوصی علیرضا افشار ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳ اولین سایت مشاوره ای حرفه ای در جهت گسترش عدالت آموزشی با ارائه جلسات آموزشی_مشاوره ای محتوا محور -کاملا رایگان و بدون تبلیغات؛ برای استفاده از همایش های انرژیک و مقالات آموزشی سایت از آرشیو 11 ساله کارگاه های استاد افشار دیدن فرمایید. _ مشاوره و برنامه ریزی تلفنی (تک جلسه،ماهیانه) ویژه ی کنکوریهای 140۳ و 1402 _ مشاوره تک جلسه حضوری (تهران و کرج) _ دعوت در همایش ها ، برنامه های آموزشگاه ها ، مدارس و ... جهت همانگی وقت تماس تلفنی و ثبت نام مشاوره ماهانه و همکاری در اجرای برنامه های آموزشی مدارس برترین مشاور پروازی کنکور ایران با بیشترین تعداد همایش ها و سمینارهای آموزشی در ۲۹ استان کشور منشی : واتساپ/ایتا 09358960503 www.alirezaafshar.org
اطلاعات کاربری
آرشیو
 • فروردين 1402
 • اسفند 1401
 • بهمن 1401
 • دی 1401
 • آذر 1401
 • آبان 1401
 • شهريور 1401
 • مرداد 1401
 • تير 1401
 • خرداد 1401
 • ارديبهشت 1401
 • فروردين 1401
 • اسفند 1400
 • بهمن 1400
 • دی 1400
 • آذر 1400
 • آبان 1400
 • مهر 1400
 • شهريور 1400
 • مرداد 1400
 • تير 1400
 • خرداد 1400
 • ارديبهشت 1400
 • فروردين 1400
 • اسفند 1399
 • بهمن 1399
 • دی 1399
 • آبان 1399
 • مهر 1399
 • شهريور 1399
 • مرداد 1399
 • تير 1399
 • خرداد 1399
 • ارديبهشت 1399
 • فروردين 1399
 • بهمن 1398
 • دی 1398
 • آذر 1398
 • مهر 1398
 • شهريور 1398
 • مرداد 1398
 • خرداد 1398
 • ارديبهشت 1398
 • فروردين 1398
 • اسفند 1397
 • ارديبهشت 1397
 • فروردين 1397
 • اسفند 1396
 • دی 1396
 • آذر 1396
 • مهر 1396
 • شهريور 1396
 • مرداد 1396
 • تير 1396
 • ارديبهشت 1396
 • اسفند 1395
 • آذر 1395
 • آبان 1395
 • مهر 1395
 • شهريور 1395
 • مرداد 1395
 • تير 1395
 • خرداد 1395
 • ارديبهشت 1395
 • فروردين 1395
 • اسفند 1394
 • بهمن 1394
 • دی 1394
 • آذر 1394
 • آبان 1394
 • مهر 1394
 • شهريور 1394
 • مرداد 1394
 • تير 1394
 • خرداد 1394
 • ارديبهشت 1394
 • فروردين 1394
 • اسفند 1393
 • بهمن 1393
 • دی 1393
 • آذر 1393
 • آبان 1393
 • مهر 1393
 • شهريور 1393
 • مرداد 1393
 • تير 1393
 • خرداد 1393
 • ارديبهشت 1393
 • فروردين 1393
 • اسفند 1392
 • بهمن 1392
 • دی 1392
 • آذر 1392
 • آبان 1392
 • مهر 1392
 • شهريور 1392
 • مرداد 1392
 • تير 1392
 • خرداد 1392
 • ارديبهشت 1392
 • فروردين 1392
 • اسفند 1391
 • بهمن 1391
 • دی 1391
 • آبان 1391
 • مهر 1391
 • شهريور 1391
 • مرداد 1391
 • تير 1391
 • خرداد 1391
 • ارديبهشت 1391
 • فروردين 1391
 • اسفند 1390
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 981
 • کل نظرات : 27216
 • افراد آنلاین : 8
 • تعداد اعضا : 11814
 • آی پی امروز : 553
 • آی پی دیروز : 543
 • بازدید امروز : 3,242
 • باردید دیروز : 2,641
 • گوگل امروز : 35
 • گوگل دیروز : 15
 • بازدید هفته : 37,509
 • بازدید ماه : 141,878
 • بازدید سال : 542,902
 • بازدید کلی : 14,176,986
 • حمایت از همایش ها

  برای تبادل لینک از

  انتهای صفحه و تبادل لینک

  هوشمند استفاده کنید و برای

  حمایت از مرکز مشاوره تحصیلی

  و استفاده هرچه بیشتر داوطلبان

  کنکور از کلاس های رایگان مشاور

  کنکور استاد علیرضا افشار،

  بنر ما را در سایت خود قرار دهید

  بنر 1 

  بنر 2 

  بنر 3


  بنرسایت مشاور کنکور 


  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  موبایل :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی :
   
  کد امنیتی
   
  بارگزاری مجدد